Volvo XC90 lichtmetalen velg 8-spaaks 21 inch 9,0x21 ET 38,5 31445015
incl. btw excl. verzendkosten
Beschikbaar, levertijd ca. 1-3 werkdagen
- Originele Volvo aluminium wielen 31445015
- Elegant 8-spaaks ontwerp in 21 inch
- Aanbevolen bandenmaat 275/40 R21 107Y XL VOL
Geef uw Volvo XC90 een persoonlijk tintje met de originele lichtmetalen Volvo velgen en ontwerp het uiterlijk van de auto naar uw wensen. Het verfijnde 8-spaaks design in 21-inch geeft de Volvo XC90 een krachtige en elegante uitstraling en past perfect bij het exterieurdesign van de XC90. Volvo adviseert de volgende bandenmaat voor deze 21-inch lichtmetalen velg: 275/40 R 21 107 Y XL VOL.
In de fabriekscertificaten van Volvo vindt u alle toegestane wiel/bandencombinaties voor uw Volvo XC90.
Geschikt voor:
- XC90 (vanaf 2016)
- Als uw XC90 af fabriek 235 mm brede banden heeft, is een wielkastverlenging vereist
Note:
Bij overschakeling op een nieuwe bandenmaat moet nieuwe software worden geladen om de snelheidsmeter en de stuurinrichting aan te passen aan de nieuwe bandenmaat.
| Modelreeks: | XC90 (16-) |
| Motorcode: | Alle motoren |
| Transmissie: | Alle transmissies |
| Stuurpositie: | Alle stuurposities |
| Velgmaat: | 9,0 x 21" |
| Kleur: | (965) Silver |
| Inpersdiepte (ET): | 38,5 mm |
| Geschikt voor sneeuwkettingen: | Nee |
| Gewicht: | 17,00 kg |
Hersteller / Importeur:
Volvo Car Corporation
Unternehmenssitz: Assar Gabrielssons Väg, SE-405 31 Göteborg, Schweden
Handelsregisternummer: 556074-3089
USt.-IdNr. (SE): 556074308901

XC90 (16-)

XC90 (16-)

XC90 (16-)

V60CC (19-), V90CC, XC60 (18-)

XC60 (18-)

S60 (19-), S90 (17-), V60 (19-), V90 (17-), C40 / EC40 (22-), EX30, EX30CC, EX60, EX60CC, XC40 / EX40, XC60 (18-), XC90 (16-), EX90

XC90 (16-)

XC90 (16-)

C40 / EC40, XC40 / EX40 (18-)

XC60 (18-)

XC90 (16-)

C40, S60 (19-), S90 (17-), V60 (19-), V60CC (19-), V90 (17-), V90CC, XC40, XC60 (18-), XC90 (16-)

S60 (19-), V60 (19-), V60CC (19-)

XC90 (16-)

S90 (17-), V90 (17-), V90CC, XC60 (18-)

XC90 (16-)

S90 (17-), V90 (17-), V90CC, XC60 (18-)

XC90 (16-)

XC60 (18-)

S60 (19-), V60 (19-), V60CC (19-)

S60 (19-), V60 (19-), V60CC (19-)






















