Volvo XC90 lichtmetalen velg 5 dubbele spaken 22 inch 9,0x22 ET 38,5 31406715 31406715
- Originele Volvo aluminium velgen 31406715
- Sportief 5-dubbelspaaks design in 22 inch
- Aanbevolen bandenmaat 275/35 R22 104W XL VOL
Geef je Volvo XC90 een persoonlijk tintje met de originele Volvo lichtmetalen velgen en geef het uiterlijk van de auto helemaal naar jouw smaak vorm. Het sportieve 5-dubbelspaaks design in 22-inch geeft de Volvo XC90 een dynamische en expressieve uitstraling en past perfect bij het exterieurdesign van de XC90. Volvo adviseert de volgende bandenmaat voor deze 22-inch lichtmetalen velg: 275/35 R 22 104 W XL VOL.
In de fabriekscertificaten van Volvo vindt u alle toegestane wiel-bandcombinaties voor uw Volvo XC90.
Geschikt voor:
- XC90 (vanaf 2016)
- Als uw XC90 af fabriek 235 mm brede banden heeft, is een wielkastverlenging vereist
Note:
Bij overschakeling op een nieuwe bandenmaat moet nieuwe software worden geladen om de snelheidsmeter en de stuurinrichting aan te passen aan de nieuwe bandenmaat.
| Modelreeks: | XC90 (16-) |
| Motorcode: | Alle motoren |
| Transmissie: | Alle transmissies |
| Stuurpositie: | Alle stuurposities |
| Velgmaat: | 9,0 x 22" |
| Kleur: | (968) Diamond Cut/Matt Black |
| Inpersdiepte (ET): | 38,5 mm |
| Geschikt voor sneeuwkettingen: | Nee |
| Gewicht: | 18,30 kg |
Hersteller / Importeur:
Volvo Car Corporation
Unternehmenssitz: Assar Gabrielssons Väg, SE-405 31 Göteborg, Schweden
Handelsregisternummer: 556074-3089
USt.-IdNr. (SE): 556074308901

XC90 (16-)

XC90 (16-)

XC60 (18-)

XC90 (16-)

XC60 (18-), Polestar 1

Polestar 2

Polestar 2

Polestar 2

S60 (19-), V60 (19-)

XC60 (18-), XC90 (16-)

S60 (11-18), S60CC, S80 (07-), S90 (17-), V40 (13-), V40CC, V60 (-18), V60CC (-18), V60 (19-), V60CC (19-), V70 (08-), V90 (17-), V90CC, XC40 / EX40, XC60 (-17), XC60 (18-), XC70 (08-), XC90 (16-)

EX90

EX90

XC90 (16-)

C40, S60 (19-), S90 (17-), V60 (19-), V60CC (19-), V90 (17-), V90CC, XC40, XC60 (18-), XC90 (16-)

S60 (11-18), V60 (-18)

S60 (11-18), V60 (-18)

XC60 (18-), XC90 (16-)

XC90 (16-)

Polestar 1, Polestar 2, S60 (11-18), S60 (19-), S60CC, S80 (07-), S90 (17-), V60 (-18), V60 (19-), V60CC (-18), V60CC (19-), V70 (08-), V90 (17-), V90CC, XC40, XC60 (-17), XC60 (18-), XC70 (08-), XC90 (16-)

XC90 (16-)

XC90 (16-)

S90 (17-), V90 (17-), V90CC, XC60 (18-)

XC40, XC60 (18-)

XC90 (16-)

Polestar 1, S60 (19-), S90 (17-), V60 (19-), V90 (17-), V90CC, XC40, XC60 (18-), XC90 (16-)

S60 (19-), S90 (17-), V60 (19-), V60CC (19-), V90 (17-), V90CC, XC60 (18-), XC90 (16-)

S60 (19-), V60 (19-), V60CC (19-), S90 (17-), V90 (17-), V90CC (17-), XC60 (18-), XC90 (16-)






























