Volvo XC60 lichtmetalen velg 5-Y-spaaks 18 inch 7,5x18 ET 50,5 31423851
- Origineel Volvo aluminium wiel 31423851
- Rugged 5-Y-spaaks ontwerp in 18 inch
Geef uw Volvo XC60 uw persoonlijke touch met de originele Volvo lichtmetalen velgen en ontwerp het uiterlijk van de auto naar uw smaak. Het krachtige 5-Y-spaaks design in 18 inch geeft uw Volvo XC60 een robuuste, aantrekkelijke look en past perfect bij het exterieurdesign van de auto. Volvo adviseert de volgende bandenmaat voor deze 18-inch lichtmetalen velg: 235/60 R 18 107 V XL VOL.
In de fabriekscertificaten van Volvo vindt u alle toegestane wiel-bandcombinaties voor uw Volvo XC60.
Geschikt voor:
- XC60 (vanaf 2018)
Noot:
Bij het overschakelen op een nieuwe bandenmaat moet nieuwe software worden geladen om de snelheidsmeter en de stuurinrichting aan te passen aan de nieuwe bandenmaat.
| Modelreeks: | XC60 (18-) |
| Motorcode: | Alle motoren |
| Transmissie: | Alle transmissies |
| Stuurpositie: | Alle stuurposities |
| Velgmaat: | 7,5 x 18" |
| Kleur: | (965) Silver |
| Inpersdiepte (ET): | 50,5 mm |
| Geschikt voor sneeuwkettingen: | Ja |
| Gewicht: | 11,00 kg |
Hersteller / Importeur:
Volvo Car Corporation
Unternehmenssitz: Assar Gabrielssons Väg, SE-405 31 Göteborg, Schweden
Handelsregisternummer: 556074-3089
USt.-IdNr. (SE): 556074308901

V60CC (19-), V90CC, XC60 (18-)

XC60 (18-)

XC60 (18-)

XC60 (18-)

Polestar 3

S60 (19-), V60 (19-)

S90 (17-), V90 (17-)

XC60 (18-)

C30, C70 (06-), S40 (04-), S60 (-09), S60 (11-18), S80 (07-), V40 (13-), V40CC, V50, V70 (00-08), V70 (08-), XC60 (-17), XC70 (08-), XC90 (03-)

S90 (17-), V90 (17-), V90CC, XC60 (18-)

XC60 (18-)

XC60 (18-)

XC60 (18-)

S60 (11-18), S60CC, S80 (07-). V60 (-18), V60CC (-18), V70 (08-), XC60 (-17), XC70 (08-)










