Volvo XC60 lichtmetalen velg 5 dubbele spaken 18 inch 7,5x18 ET 50,5 31362866
- Originele Volvo aluminium wielen 31362866
- Mooi 5-dubbelspaaks ontwerp in 18 inch
- Aanbevolen bandenmaat 235/60 R18 107V XL VOL
Geef je Volvo XC60 een persoonlijk tintje met de originele Volvo lichtmetalen velgen en ontwerp het uiterlijk van de auto naar jouw wensen. Het discrete 18-inch 5-dubbelspaaks design past perfect bij het exterieurdesign van de XC60. Volvo adviseert de volgende bandenmaat voor deze 18-inch lichtmetalen velg: 235/60 R 18 107 V XL VOL.
In de fabriekscertificaten van Volvo vindt u alle toegestane wiel-bandcombinaties voor uw Volvo XC60.
Geschikt voor:
- XC60 (vanaf 2018)
- Zonder plug-in hybride / twinmotor
Note:
Bij overschakeling op een nieuwe bandenmaat moet nieuwe software worden geladen om de snelheidsmeter en de stuurinrichting aan te passen aan de nieuwe bandenmaat
| Modelreeks: | XC60 (18-) |
| Motorcode: | Alle Motoren außer Plug-in Hybrid / Twin Engine |
| Transmissie: | Alle transmissies |
| Stuurpositie: | Alle stuurposities |
| Velgmaat: | 7,5 x 18" |
| Kleur: | (965) Silver |
| Inpersdiepte (ET): | 50,5 mm |
| Gewicht: | 11,30 kg |
Hersteller / Importeur:
Volvo Car Corporation
Unternehmenssitz: Assar Gabrielssons Väg, SE-405 31 Göteborg, Schweden
Handelsregisternummer: 556074-3089
USt.-IdNr. (SE): 556074308901

V60CC (19-), V90CC, XC60 (18-)

XC40

XC60 (18-)

S60 (19-), V60 (19-)

S90 (17-), V90 (17-)

XC40, XC60 (18-)

S60 (19-), S90 (17-), V60 (19-), V60CC (19-), V90 (17-), V90CC, C40 / EC40, XC40 / EX40, XC60 (18-), XC90 (16-), ES90, EX90

Polestar 2

C40 / EC40, XC40 / EX40 (18-)

S60 (19-), V60 (19-)

S60 (19-), V60 (19-)

XC90 (16-)

XC60 (18-)

XC60 (18-)

Polestar 1, Polestar 2, S60 (11-18), S60 (19-), S60CC, S80 (07-), S90 (17-), V60 (-18), V60 (19-), V60CC (-18), V60CC (19-), V70 (08-), V90 (17-), V90CC, XC40, XC60 (-17), XC60 (18-), XC70 (08-), XC90 (16-)

XC40

Polestar 2

XC40 / EX40 (18-)

XC90 (16-)

XC60 (18-)

XC60 (18-)

XC60 (18-)

XC90 (16-)

S90 (17-), V90 (17-)

S60 (19-), S90 (17-), V60 (19-), V60CC (19-), V90 (17-), V90CC (17-), XC40 (19-), XC90 (16-)



























