Volvo XC40 Pure Electric lichtmetalen velg vooras 5-spaaks 19 inch 7,5x19 ET 50,5 32243375
- Oorspronkelijk aluminium Volvo-velg voor de vooras van de XC40 Pure Electric
- Expressief 5-spaaks design in 19 inch
- Aanbevolen bandenmaat 235/50 R19 103V XL VOL
Geef uw Volvo XC40 Pure Electric een persoonlijk tintje met de originele Volvo lichtmetalen velgen en ontwerp het uiterlijk van de auto naar uw wensen. Het expressieve 5-spaaks design in 19-inch geeft de Volvo XC40 Pure Electric een dynamische en sportieve look en past perfect bij het exterieurdesign van de XC40. Volvo adviseert de volgende bandenmaat voor deze 19-inch lichtmetalen velg: 235/50 R 19 103 V XL VOL.
In de fabriekscertificaten van Volvo vindt u alle toegestane wiel-bandcombinaties voor uw Volvo XC40.
Geschikt voor:
- XC40 (vanaf 2021)
- Alleen puur elektrisch
Noot:
- Bij het wisselen van bandenmaat moet nieuwe software worden geladen om de snelheidsmeter en de stuurinrichting aan te passen aan de nieuwe bandenmaat.
| Modelreeks: | XC40 / EX40 |
| Motorcode: | Pure Electric |
| Transmissie: | Alle transmissies |
| Stuurpositie: | Alle stuurposities |
| Velgmaat: | 7,5 x 19" |
| Kleur: | (019) Black Stone |
| Inpersdiepte (ET): | 50,5 mm |
| Inbouwplaats: | vooras |
| Gewicht: | 14,10 kg |
Hersteller / Importeur:
Volvo Car Corporation
Unternehmenssitz: Assar Gabrielssons Väg, SE-405 31 Göteborg, Schweden
Handelsregisternummer: 556074-3089
USt.-IdNr. (SE): 556074308901

S60 (19-), V60 (19-)

XC40 / EX40 (18-)

XC40

S60 (19-), S90 (17-), V60 (19-), V90 (17-), C40 / EC40 (22-), EX30, EX30CC, XC40 / EX40, XC60 (18-), XC90 (16-), EX90

V50, V60 (19-), V60CC (19-), V70 (08-), XC70 (08-), V90 (17-), V90CC, XC40 / EX40, XC60 (18-), XC90 (16-), EX60, EX60CC, EX90

Polestar 2

S60 (19-), V60 (19-)

XC90 (16-)

S90 (17-), V90 (17-)

Polestar 2

C40, S60 (19-), S90 (17-), V60 (19-), V60CC (19-), V90 (17-), V90CC, XC40, XC60 (18-), XC90 (16-)

XC40

C40 / EC40, EX40

S90 (17-), V90 (17-)

S60 (11-18), S60 (19-), S60CC, V40 (13-), V40CC, V60 (-18), V60 (19-), V60CC (-18), V60CC (19-), C40, XC40, XC60 (-17), XC60 (18-), XC90 (16-)














