Volvo XC40 Pure Electric lichtmetalen velg achteras 5-spaaks 19 inch 8,5x19 ET 56 32134537
- Oorspronkelijk aluminium Volvo-velg voor de achteras van de XC40 Pure Electric .
- Expressief 5-spaaks design in 19 inch
- Aanbevolen bandenmaat 255/45 R19 104V XL VOL
Geef uw Volvo XC40 Pure Electric een persoonlijk tintje met de originele Volvo lichtmetalen velgen en ontwerp het uiterlijk van de auto naar uw wensen. Het expressieve 5-spaaks design in 19-inch geeft de Volvo XC40 Pure Electric een dynamische en sportieve look en past perfect bij het exterieurdesign van de XC40. Volvo adviseert de volgende bandenmaat voor deze 19-inch lichtmetalen velg: 255/45 R 19 104 V XL VOL.
In de fabriekscertificaten van Volvo vindt u alle toegestane wiel/bandencombinaties voor uw Volvo XC40.
Geschikt voor:
- XC40 (vanaf 2021)
- Alleen puur elektrisch
Noot:
- Bij overschakeling op een nieuwe bandenmaat moet nieuwe software worden geladen om de snelheidsmeter en de stuurinrichting aan te passen aan de nieuwe bandenmaat.
| Modelreeks: | XC40 / EX40 |
| Motorcode: | Pure Electric |
| Transmissie: | Alle transmissies |
| Stuurpositie: | Alle stuurposities |
| Velgmaat: | 8,5 x 19" |
| Kleur: | (019) Black Stone |
| Inpersdiepte (ET): | 56 mm |
| Inbouwplaats: | achteras |
| Gewicht: | 14,00 kg |
Hersteller / Importeur:
Volvo Car Corporation
Unternehmenssitz: Assar Gabrielssons Väg, SE-405 31 Göteborg, Schweden
Handelsregisternummer: 556074-3089
USt.-IdNr. (SE): 556074308901

XC40

C40 / EC40, XC40 / EX40 (18-)

S90 (17-), V90 (17-), V90CC, XC60 (18-)

XC60 (18-)

XC40

C40 / EC40, EX40










