Volvo XC40 lichtmetalen velg 5-spaaks 19 inch 7,5x19 ET 50,5 31445813
- Originele Volvo aluminium velg
- Elegant 5-spaaks ontwerp in 19 inch
- Aanbevolen bandenmaat 235/50 R19 103V XL VOL
Geef uw Volvo XC40 uw persoonlijke touch met de originele Volvo lichtmetalen velgen en ontwerp het uiterlijk van de auto naar uw wensen. Het elegante 5-dubbelspaaks design in 19-inch geeft de Volvo XC40 een robuuste en elegante uitstraling en past perfect bij het exterieurdesign van de XC40. Volvo adviseert de volgende bandenmaat voor deze 19-inch lichtmetalen velg: 235/50 R 19 103 V XL VOL.
In de fabriekscertificaten van Volvo vindt u alle toegestane wiel/bandencombinaties voor uw Volvo XC40.
Geschikt voor:
- XC40 (vanaf 2018)
- Zonder Pure Electric
Note:
Bij het overschakelen op een nieuwe bandenmaat moet nieuwe software worden geladen die de snelheidsmeter en de stuurinrichting aanpast aan de nieuwe bandenmaat.
| Modelreeks: | XC40 / EX40 |
| Motorcode: | Alle Motoren außer Pure Electric |
| Transmissie: | Alle transmissies |
| Stuurpositie: | Alle stuurposities |
| Velgmaat: | 7,5 x 19" |
| Kleur: | (019) Black Stone |
| Inpersdiepte (ET): | 50,5 mm |
| Geschikt voor sneeuwkettingen: | Nee |
| Gewicht: | 15,90 kg |
Hersteller / Importeur:
Volvo Car Corporation
Unternehmenssitz: Assar Gabrielssons Väg, SE-405 31 Göteborg, Schweden
Handelsregisternummer: 556074-3089
USt.-IdNr. (SE): 556074308901

XC40

S60 (19-), V60 (19-)

C40 / EC40, XC40 / EX40 (18-)

XC60 (ab 2018), C40 / EC40 (ab 2023), S60 (ab 2024), V60 (ab 2024), V60 CC (ab 2024), XC40/EX40 (ab 2026)

Polestar 2

C40 / EC40, XC40 / EX40 (18-)

S60 (19-), V60 (19-)

XC90 (16-)

C30, C70 (06-), S40 (04-), V40 (13-), V40CC

S90 (17-), V90 (17-)

XC40 / EX40 (18-)

Polestar 1, Polestar 2, S60 (11-18), S60 (19-), S60CC, S80 (07-), S90 (17-), V60 (-18), V60 (19-), V60CC (-18), V60CC (19-), V70 (08-), V90 (17-), V90CC, XC40, XC60 (-17), XC60 (18-), XC70 (08-), XC90 (16-)

V60CC (19-), V90CC, XC60 (18-)

S90 (17-), V90 (17-)




















