Volvo XC40 lichtmetalen velg 5-spaaks 18 inch 7,5x18 ET 50,5 31471553
- Originele Volvo aluminium velg
- Rugged 5-spaaks design in 18 inch
- Aanbevolen bandenmaat 235/55 R18 100V SL VOL
Geef uw Volvo XC40 een persoonlijk tintje met de originele lichtmetalen Volvo velgen en ontwerp het uiterlijk van de auto naar uw wensen. Het krachtige 18-inch 5-spaaks design geeft de Volvo XC40 een robuuste, aantrekkelijke uitstraling en past perfect bij het exterieurdesign van de XC40. Volvo adviseert de volgende bandenmaat voor deze 18-inch lichtmetalen velg: 235/55 R 18 100 V SL VOL.
In de fabriekscertificaten van Volvo vindt u alle toegestane wiel-bandcombinaties voor uw Volvo XC40.
Geschikt voor:
- XC40 (2018-2023)
- Zonder opladen
- Niet geschikt voor 18" remmen
Noot:
- Bij overschakeling op een nieuwe bandenmaat moet nieuwe software worden geladen om de snelheidsmeter en de stuurinrichting aan te passen aan de nieuwe bandenmaat.
| Modelreeks: | XC40 / EX40 |
| Motorcode: | Alle Motoren außer Recharge |
| Transmissie: | Alle transmissies |
| Stuurpositie: | Alle stuurposities |
| Velgmaat: | 7,5 x 18" |
| Kleur: | (965) Silver |
| Inpersdiepte (ET): | 50,5 mm |
| Geschikt voor sneeuwkettingen: | Ja |
| Gewicht: | 13,50 kg |
Hersteller / Importeur:
Volvo Car Corporation
Unternehmenssitz: Assar Gabrielssons Väg, SE-405 31 Göteborg, Schweden
Handelsregisternummer: 556074-3089
USt.-IdNr. (SE): 556074308901

XC40

XC40

S60 (19-), V60 (19-)

V60CC (19-)

S60 (19-), V60 (19-), V60CC (19-), XC60 (18-)

XC40 / EX40 (18-)

S60 (11-18), S60CC, V60 (-18), V60CC (-18), XC60 (-17)

Polestar 2, C40, S60 (19-), S90 (17-), V60 (19-), V60CC (19-), V90 (17-), V90CC, XC40, XC90 (16-)

S90 (17-), V90 (17-), V90CC, XC60 (18-)

XC90 (16-)

XC60 (18-)

V60CC (19-), V90CC, XC60 (18-)

































