Volvo XC40 lichtmetalen velg 5 dubbele spaken R-Design 20 inch 8,0x20 ET 50,5 31471558
incl. btw excl. verzendkosten
Beschikbaar, levertijd ca. 1-3 werkdagen
- Originele Volvo aluminium velg
- Sportief 5-dubbelspaaks design in 20 inch
- Aanbevolen bandenmaat 245/45 R20
Geef uw Volvo XC40 een persoonlijk tintje met de originele Volvo lichtmetalen velgen en ontwerp het uiterlijk van de auto naar uw wensen. Het krachtige 5-dubbelspaaks design in 20-inch geeft de Volvo XC40 een sportieve, aantrekkelijke look en past perfect bij het exterieurdesign van de XC40. Volvo adviseert de volgende bandenmaat voor deze 20-inch lichtmetalen velg: 245/45 R 20.
In de fabriekscertificaten van Volvo vindt u alle toegestane wiel-bandcombinaties voor uw Volvo XC40.
Geschikt voor:
- XC40 (vanaf 2018) zonder Pure Electric
Geschikt voor:
- Bij het overschakelen op een nieuwe bandenmaat moet nieuwe software worden geladen om de snelheidsmeter en de stuurinrichting aan te passen aan de nieuwe bandenmaat.
| Modelreeks: | XC40 / EX40 |
| Motorcode: | Alle Motoren außer Pure Electric |
| Transmissie: | Alle transmissies |
| Stuurpositie: | Alle stuurposities |
| Velgmaat: | 8,0 x 20" |
| Kleur: | (968) Diamond Cut/Matt Black |
| Inpersdiepte (ET): | 50,5 mm |
| Geschikt voor sneeuwkettingen: | Nee |
| Gewicht: | 14,80 kg |
Hersteller / Importeur:
Volvo Car Corporation
Unternehmenssitz: Assar Gabrielssons Väg, SE-405 31 Göteborg, Schweden
Handelsregisternummer: 556074-3089
USt.-IdNr. (SE): 556074308901

C40 / EC40, XC40 / EX40 (18-)

XC40

C40 / EC40, XC40 / EX40 (18-)

XC40 / EX40 (18-)

EC40, EX40

XC90 (16-)

XC90 (16-)

S90 (17-), V90 (17-), V90CC, XC60 (18-)

XC40 (18-)

XC60 (18-)

XC60 (ab 2018), C40 / EC40 (ab 2023), S60 (ab 2024), V60 (ab 2024), V60 CC (ab 2024), XC40/EX40 (ab 2026)

S60 (19-), S90 (17-), V60 (19-), V60CC (19-), C40 / EC40, XC40 / EX40, XC60 (18-), XC60 (16-)

S60 (19-), V60 (19-)

C40 / EC40, S60 (19-), S90 (17-), V60 (19-), V60CC (19-), V90 (17-), V90CC, XC40 / EX40, XC60 (18-), XC90 (16-), EX90

S60 (19-), S90 (17-), V60 (19-), V60CC (19-), V90 (17-), V90CC, C40 / EC40, XC40 / EX40, XC60 (18-), XC90 (16-)

C40, S60 (19-), S90 (17-), V60 (19-), V60CC (19-), V90 (17-), V90CC, XC40, XC60 (18-), XC90 (16-)

850, 960, C30, C70 (06-), C70 Cabrio (-05), C70 Coupe (-02), Polestar 1 (20-), S40 (-04), S40 (04-), S60 (-09), S60 (11-18), S60 (19-), S60CC, S70, S80 (-06), S80 (07-), S90 (-98), S90 (17-), V40 (-04), V40 (13-), V40CC, V50, V60 (-18), V60 (19-), V60 CC (-18), V60 CC (19-), V70 (-00), V70 (00-08), V70 (08-), V70 XC (01-) / XC70 (-07), V70XC (-00), V90 (-98), V90 (17-), V90CC, XC40, XC60 (-17), XC60 (18-), XC70 (08-), XC90 (03-), XC90 (16-)

C40, S60 (19-), S90 (17-), V60 (19-), V60CC (19-), V90 (17-), V90CC, XC40, XC60 (18-), XC90 (16-), EX30, EX60, EX60CC, EX90

S90 (17-), V90 (17-), V90CC, XC60 (18-)

XC90 (16-)

S60 (19-), S90 (17-), V60CC (19-), V90 (17-), V90CC, XC40, XC60 (18-)
Statiegeld

S60 (19-), S90 (17-), V60 (19-), V90 (17-), C40, XC40, XC60 (18-), XC90 (16-), ES90, EX30, EX90


























































