Volvo V90CC lichtmetalen velg 5 dubbele spaken 19 inch 7,5x19 ET 50,5 31381536
incl. btw excl. verzendkosten
Beschikbaar, levertijd ca. 1-3 werkdagen
- Originele Volvo aluminium wielen 31362866
- Sportief 5-dubbelspaaks design in 19 inch
- Aanbevolen bandenmaat 235/55 R19 105V XL VOL
Geef uw Volvo V90 Cross Country een persoonlijk tintje met de originele lichtmetalen Volvo velgen en ontwerp het uiterlijk van de auto naar uw wensen. Het sportieve 19-inch 5-spaaks design geeft uw Volvo V90 Cross Country een dynamische en expressieve uitstraling en past perfect bij het exterieurdesign van de auto. Volvo adviseert de volgende bandenmaat voor deze 19-inch lichtmetalen velg: 235/55 R 19 105 V XL VOL.
In de fabriekscertificaten van Volvo vindt u alle toegestane wiel/bandencombinaties voor uw Volvo V90 Cross Country.
Geschikt voor:
- V90 Cross Country (vanaf 2017)
Noot:
Bij het overschakelen op een nieuwe bandenmaat moet nieuwe software worden geladen om de snelheidsmeter en de stuurinrichting aan te passen aan de nieuwe bandenmaat.
| Modelreeks: | V90 Cross Country |
| Motorcode: | Alle motoren |
| Transmissie: | Alle transmissies |
| Stuurpositie: | Alle stuurposities |
| Velgmaat: | 7,5 x 19" |
| Kleur: | (019) Black Stone |
| Inpersdiepte (ET): | 50,5 mm |
| Gewicht: | 13,30 kg |
Hersteller / Importeur:
Volvo Car Corporation
Unternehmenssitz: Assar Gabrielssons Väg, SE-405 31 Göteborg, Schweden
Handelsregisternummer: 556074-3089
USt.-IdNr. (SE): 556074308901

XC60 (18-)

S90 (17-), V90 (17-), V90CC, XC60 (18-)

XC40, XC60 (18-)

XC60 (18-)

S60 (19-), V60 (19-)

V90 (17-), V90CC

S90 (17-), V90 (17-), V90CC (17-)

S90 (17-), V90 (17-), V90CC, XC60 (18-)

S90 (17-)

XC90 (16-)

XC40

V60CC (19-), V90CC, XC60 (18-)















