Volvo V60CC lichtmetalen velg 5 Y-spaaks 18 inch 7,5x18 ET 50,5 31423851
- Oorspronkelijk Volvo aluminium wiel 31423851
- Rugged 5-Y-spaaks ontwerp in 18 inch
Geef uw Volvo V60 Cross Country uw persoonlijke touch met originele lichtmetalen Volvo velgen en ontwerp het uiterlijk van de auto naar uw smaak. Het krachtige 18-inch 5-Y-spaaks design geeft uw Volvo V60 Cross Country een robuuste, aantrekkelijke uitstraling en past perfect bij het exterieurdesign van de auto. Volvo adviseert de volgende bandenmaat voor deze 18-inch lichtmetalen velg: 235/60 R 18 107 V XL VOL.
In de fabriekscertificaten van Volvo vindt u alle toegestane wiel/bandencombinaties voor uw Volvo V60 Cross Country.
Geschikt voor:
- V60 Cross Country (vanaf 2019)
Noot:
Bij het overschakelen op een nieuwe bandenmaat moet nieuwe software worden geladen om de snelheidsmeter en de stuurinrichting aan te passen aan de nieuwe bandenmaat.
| Modelreeks: | V60 CC (19-) |
| Motorcode: | Alle motoren |
| Transmissie: | Alle transmissies |
| Stuurpositie: | Alle stuurposities |
| Velgmaat: | 7,5 x 18" |
| Kleur: | (965) Silver |
| Inpersdiepte (ET): | 50,5 mm |
| Geschikt voor sneeuwkettingen: | Ja |
| Gewicht: | 11,00 kg |
Hersteller / Importeur:
Volvo Car Corporation
Unternehmenssitz: Assar Gabrielssons Väg, SE-405 31 Göteborg, Schweden
Handelsregisternummer: 556074-3089
USt.-IdNr. (SE): 556074308901

XC60 (18-)

V60CC (19-)

V60CC (19-)

XC60 (18-)

C40 / EC40, S60 (19-), S90 (17-), V60 (19-), V60CC (19-), V90 (17-), V90CC, XC40 / EX40, XC60 (18-), XC90 (16-), EX90

XC60 (18-)

S90 (17-), V90 (17-), V90CC, XC60 (18-)

V60CC (19-), V90CC, XC60 (18-)

S60 (19-), S60CC, S90 (17-), V60 (19-), V60CC (19-), V90 (17-), V90CC, XC60 (18-), XC90 (16-)




