Originele Volvo V60CC transpondersleutel batterij CR2032 9481519
incl. btw excl. verzendkosten
Beschikbaar, levertijd ca. 1-3 werkdagen
- Lithium knoopcel van hoge kwaliteit, type CR2032, 3V
- getest volgens UN 38.3
- Duurzaam en krachtig
Batterijen hebben een beperkte levensduur en moeten daarom vroeg of laat worden vervangen. Als uw Volvo binnen 20 meter niet meer reageert op de signalen van uw autosleutel of als u de melding "Batterij sleutel bijna leeg" op het display van de bestuurder ziet, moet de batterij in uw autosleutel worden vervangen. Volvo raadt u aan alleen batterijen te gebruiken die zijn getest volgens UN 38.3. Met de hoogwaardige CR2032-batterij van Volvo voorziet u uw autosleutel van een krachtige en duurzame lithium knoopcel.
De batterij van de Volvo-sleutel vervangen
Hoe u de batterij in uw autosleutel vervangt, is afhankelijk van het voertuig. U vindt een gedetailleerde beschrijving van het vervangen van de batterij in de bedieningshandleiding van uw Volvo. De volgende punten moeten altijd in acht worden genomen bij het vervangen van de accu:
- Gebruik alleen door Volvo aanbevolen accu's die zijn getest volgens UN 38.3
- Zorg ervoor dat u het juiste type batterij gebruikt (bijv. CR2032, 3V)
- Zorg ervoor dat de polen (+) en (-) zich in de juiste positie bevinden bij het plaatsen van de batterij
- Zorg ervoor dat de oude batterij op de juiste manier wordt weggegooid
Geschikt voor:
- V60 Cross Country (vanaf 2019)
Note!
Let op de aanwijzingen voor het verwijderen van accu's.
| Modelreeks: | V60 CC (19-) |
| Motorcode: | Alle motoren |
| Transmissie: | Alle transmissies |
| Stuurpositie: | Alle stuurposities |
| Hoogte: | 3,2 mm |
| Benaming volgens de IEC-norm: | CR2032 |
| Diameter: | 20 mm |
| Spannung: | 3 V |
| Capaciteit: | 210-230 mAh |
| Zellen-Typ: | Lithium-Mangandioxid-Zelle |
| Zolltarifnummer: | 85065030 |
| Gewicht: | 4 g |
Hersteller / Importeur:
Volvo Car Corporation
Unternehmenssitz: Assar Gabrielssons Väg, SE-405 31 Göteborg, Schweden
Handelsregisternummer: 556074-3089
USt.-IdNr. (SE): 556074308901

S60 (11-18), S60CC, S80 (07-), V40 (13-), V40CC, V60 (-18), V60CC (-18), V70 (08-), XC60 (-17), XC70 (08-)

S60 (11-18), S60CC, S80 (07-), S90 (17-), V40 (13-), V40CC, V60 (-18), V60CC (-18), V60 (19-), V60CC (19-), V70 (08-), V90 (17-), V90CC, XC40 / EX40, XC60 (-17), XC60 (18-), XC70 (08-), XC90 (16-)

C40, S60 (19-), S90 (17-), V60 (19-), V60CC (19-), V90 (17-), V90CC, XC40, XC60 (18-), XC90 (16-)

S60 (19-), V60 (19-), V60CC (19-)

C30, C70 (06-), Polestar 1, Polestar 2, S40 (04-), S60 (-09), S60 (19-), S80 (-06), S90 (17-), V50, V60 (19-), V60CC (19-), V70 (00-08), V70XC / XC70 (-07), V90 (17-), V90CC, XC40, XC60 (18-), XC90 (03-), XC90 (16-)

S60 (11-18), S60 (19-), S60CC, V40 (13-), V40CC, V60 (-18), V60 (19-), V60CC (-18), V60CC (19-), C40, XC40, XC60 (-17), XC60 (18-), XC90 (16-)

S90 (17-), V60 (19-), V60CC (19-), V90 (17-), V90CC, XC60 (18-), XC90 (16-)








