Originele Polestar-laadkabel 7 m met Schuko-stekker voor huishoudelijk stopcontact (Mode 2) 32257293
incl. btw excl. verzendkosten
Beschikbaar, levertijd ca. 1-3 werkdagen
- 7 m lange laadkabel voor opladen aan stopcontact (Modus 2)
- Beschermingsklasse volgens IP67
- Kan een belasting van 500 kg weerstaan als er overheen wordt gereden
Als u uw Polestar thuis kunt opladen met een conventioneel stopcontact, kunt u uw dagelijks leven flexibeler inrichten. Zelfs zonder een openbaar laadstation in de buurt kunt u dezelfde mate van mobiliteit en flexibiliteit garanderen als met een voertuig met een conventionele verbrandingsmotor. De originele Polestar laadkabel met veiligheidsstekker heeft een geïntegreerde regeleenheid die een zelfdiagnose uitvoert bij aansluiting op een stroombron en de kabel alleen van stroom voorziet als deze correct is aangesloten en klaar is om de auto van stroom te voorzien. Bovendien heeft de besturingseenheid een aardlekschakelaar die de stroom onmiddellijk uitschakelt bij een aardingsfout. Deze enkelfasige laadkabel laadt je Polestar op met maximaal 10 A en bereikt een maximaal laadvermogen van maximaal 2,3 kW. Voor een sneller laadproces raden we aan een 3-fasen laadkabel te gebruiken.
Geschikt voor:
- Polestar 1 (vanaf 2020)
- Polestar 2 (vanaf 2021)
| Modelreeks: | Polestar 1 (20-), Polestar 2 (21-) |
| Motorcode: | Alle motoren |
| Transmissie: | Alle transmissies |
| Stuurpositie: | Alle stuurposities |
| Lengte: | 7 m |
| Oplaadmodi: | Mode 2 |
| Stekker netzijde: | Schuko Stecker |
| Stekker voertuigzijde: | Typ 2 |
| Maximale stroomsterkte: | 10 A, einphasig |
| Maximaal laadvermogen: | 2,3 kW |
| Zolltarifnummer: | 85444290 |
| Gewicht: | 2800 |
Hersteller / Importeur:
Polestar Performance AB
Assar Gabrielssons väg 9
SE-405 31 Göteborg
Schweden

S60 (19-), S90 (17-), V60 (19-), V90 (17-), XC40, XC60 (18-), XC90 (16-), ES90, EX30, EX90

S60 (19-), S90 (17-), V60 (19-), V90 (17-), C40, XC40, XC60 (18-), XC90 (16-), ES90, EX30, EX90

C40, S60 (19-), S90 (17-), V60 (19-), XC40, XC60 (18-), XC90 (16-), EX30

S60 (19-), S90 (17-), V60 (19-), V90 (17-), XC40, XC60 (18-), XC90 (16-), EX30, EX90

S60 (19-), S90 (17-), V60 (19-), V90 (17-), C40 / EC40 (22-), EX30, EX30CC, XC40 / EX40, XC60 (18-), XC90 (16-), EX90

S60 (19-), S90 (17-), V60 (19-), V90 (17-), C40 / EC40 (22-), EX30, EX30CC, EX60, EX60CC, XC40 / EX40, XC60 (18-), XC90 (16-), EX90

XC60 (18-)

XC90 (ab 2023), XC60 (ab 2020), XC40 (ab 2021), EX40 (ab 2025), EC40 (ab 2025), C40 (ab 2022), V90 (ab 2022), V90 CC (ab 2022), V60 (ab 2023), V60 CC (ab 2023), S90 (ab 2022)

S60 (19-), S90 (17-), V60 (-18), V60 (19-), V90 (17-), XC40, XC60 (18-), XC90 (16-), EX30, EX90

Polestar 2, S60 (19-), S90 (17-), V60 (19-), V60CC (19-), V90 (17-), V90CC, XC40, XC60 (18-), XC90 (16-), EX30, EX90

S60 (19-), V60 (19-), V60CC (19-)

S60 (19-), S90 (17-), V60 (19-), V90 (17-), C40, XC40, XC60 (18-), XC90 (16-), ES90, EX30, EX90

V60 (19-), V60CC (19-)

S60 (19-)

XC60 (18-)

Polestar 2, S60 (11-18), S60 (19-), S60CC, S80 (07-), S90 (17-), V40 (13-), V40CC, V50, V60 (-18), V60 (19-), V60CC (-18), V60CC (-19), V70 (08-), V90 (17-), V90CC, C40, XC40, XC60 (-17), XC60 (18-), XC70 (08-), XC90 (03-), XC90 (16-), ES90, EX30, EX90


























































