Originele Polestar 2 transpondersleutel batterij CR2032 9481519
incl. btw excl. verzendkosten
Beschikbaar, levertijd ca. 1-3 werkdagen
- Lithium knoopcel van hoge kwaliteit, type CR2032, 3V
- getest volgens UN 38.3
- Duurzaam en krachtig
Batterijen hebben een beperkte levensduur en moeten daarom vroeg of laat worden vervangen. Als je Polestar binnen 20 meter niet meer reageert op de signalen van je autosleutel, of als je de melding "Batterij sleutel bijna leeg" op het display van de bestuurder ziet, moet de batterij in je autosleutel worden vervangen. Polestar raadt u aan alleen batterijen te gebruiken die zijn getest volgens UN 38.3. Met de hoogwaardige CR2032-batterij van Polestar kun je je autosleutel uitrusten met een krachtige en duurzame lithium knoopcel.
De batterij van de Volvo-sleutel vervangen
Hoe u de batterij in uw autosleutel vervangt, is afhankelijk van het voertuig. U vindt een gedetailleerde beschrijving van het vervangen van de batterij in de bedieningshandleiding voor uw Polestar. Let bij het vervangen van de accu altijd op de volgende punten:
- Gebruik alleen door Polestar aanbevolen batterijen die zijn getest volgens UN 38.3
- Zorg ervoor dat je het juiste type batterij gebruikt (bijv. CR2032, 3V)
- Zorg ervoor dat de polen (+) en (-) in de juiste positie staan bij het plaatsen van de batterij
- Zorg ervoor dat de oude batterij op de juiste manier wordt weggegooid
Geschikt voor:
- Polestar 2 (vanaf 2021)
Note!
Let op de aanwijzingen voor het verwijderen van batterijen.
| Modelreeks: | Polestar 2 (21-) |
| Motorcode: | Alle motoren |
| Transmissie: | Alle transmissies |
| Stuurpositie: | Alle stuurposities |
| Hoogte: | 3,2 mm |
| Benaming volgens de IEC-norm: | CR2032 |
| Diameter: | 20 mm |
| Spannung: | 3 V |
| Capaciteit: | 210-230 mAh |
| Zellen-Typ: | Lithium-Mangandioxid-Zelle |
| Zolltarifnummer: | 85065030 |
| Gewicht: | 4 g |
Hersteller / Importeur:
Polestar Performance AB
Assar Gabrielssons väg 9
SE-405 31 Göteborg
Schweden

S60 (11-18), S60CC, S80 (07-), V40 (13-), V40CC, V60 (-18), V60CC (-18), V70 (08-), XC60 (-17), XC70 (08-)

Polestar 2

Polestar 2, C40, S60 (11-18), S60CC, S60 (19-), S80 (07-), S90 (17-), V40 (13-), V40CC, V60 (-18), V60CC (-18), V60 (19-), V60CC (19-), V70 (08-), V90 (17-), V90CC, XC40, XC60 (-17), XC60 (18-), XC70 (08-), XC90 (03-), XC90 (16-), EX30, EX60, EX60CC, EX90

















