Originele Polestar 2-laadkabel 6 m type 2-stekker voor openbare laadpalen (modus 3) 32324380
- 6 m lange laadkabel voor opladen bij een openbaar laadstation (Modus 3)
- Beschermingsklasse volgens IP67
- Kan een belasting van 500 kg weerstaan als er overheen wordt gereden
Deze originele laadkabel van Polestar is nodig om de Polestar 2 op te laden bij een openbaar laadstation. In vergelijking met Mode 2 laadkabels (met een geïntegreerde besturingseenheid in de laadkabel) heeft deze Mode 3 laadkabel geen geïntegreerde besturingseenheid nodig, omdat het hele laadproces door het laadstation zelf wordt geregeld. Na het aansluiten van de laadkabel op het station wordt eerst een zelfdiagnose uitgevoerd. Pas als de kabel correct is aangesloten, start het laadstation het laadproces. In tegenstelling tot een enkelfasige laadkabel, die over het algemeen een laadvermogen tussen 3,7 kW en 7,4 kW bereikt en uw Polestar daarom slechts langzaam oplaadt, kan de 3-fasige laadkabel uw Polestar sneller opladen. De 3-fasen laadkabel maakt een snel laadproces mogelijk tot 11 kW, afhankelijk van het elektriciteitsnet en de configuratie.
Geschikt voor:
- Polestar 2 (vanaf 2021)
| Modelreeks: | Polestar 2 (21-) |
| Motorcode: | Alle motoren |
| Transmissie: | Alle transmissies |
| Stuurpositie: | Alle stuurposities |
| Lengte: | 6 m |
| Oplaadmodi: | Mode 3 |
| Stekker netzijde: | Typ 2 |
| Stekker voertuigzijde: | Typ 2 |
| Maximale stroomsterkte: | 16 A, dreiphasig |
| Zolltarifnummer: | 85444290 |
| Gewicht: | 3,49 kg |
Hersteller / Importeur:
Polestar Performance AB
Assar Gabrielssons väg 9
SE-405 31 Göteborg
Schweden

Polestar 1, Polestar 2

Polestar 2

Polestar 1, Polestar 2, C40, S60 (19-), S90 (17-), V60 (19-), V60CC (19-), V90 (17-), V90CC, XC40, XC60 (18-), XC90 (16-)

C40, S60 (19-), S90 (17-), V60 (19-), XC40, XC60 (18-), XC90 (16-), EX30

S60 (19-), S90 (17-), V60 (-18), V60 (19-), V90 (17-), XC40, XC60 (18-), XC90 (16-), EX30, EX90

Polestar 1, Polestar 2

Polestar 4

C40, S60 (19-), S90 (17-), V60 (19-), XC40, XC60 (18-), XC90 (16-), EX30

S60 (19-), S90 (17-), V60 (19-), V90 (17-), C40, XC40, XC60 (18-), XC90 (16-), ES90, EX30, EX90

S60 (19-), S90 (17-), V60 (19-), V90 (17-), XC40, XC60 (18-), XC90 (16-), ES90, EX30, EX90

S60 (19-), S90 (17-), V60 (19-), V90 (17-), C40 / EC40 (22-), EX30, EX30CC, EX60, EX60CC, XC40 / EX40, XC60 (18-), XC90 (16-), EX90

Polestar 2

S60 (19-), S90 (17-), V60 (19-), V60CC (19-), V90 (17-), V90CC, C40, XC40, XC60 (18-), XC90 (16-), ES90, EX30, EX60, EX60CC, EX90

XC60 (18-)

S60 (19-), S90 (17-), V60 (19-), V90 (17-), C40, XC40, XC60 (18-), XC90 (16-), ES90, EX30, EX90

S60 (19-)

S60 (19-), S90 (17-), V60 (19-), V90 (17-), XC40, XC60 (18-), XC90 (16-), EX30, EX90

C30, S60 (19-), V40 (13-), V40CC, V60 (19-), V60CC (19-), XC40, XC60 (18-), XC90 (16-)

Polestar 1, Polestar 2, Polestar 4, S60 (11-18), S60 (19-), S60CC, S80 (07-), S90 (17-), V60 (-18), V60 (19-), V60CC (-18), V60CC (19-), V70 (08-), V90 (17-), V90CC, XC40, XC60 (-17), XC60 (18-), XC70 (08-), XC90 (16-)
























